Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ABC PANO

Hakkımızda

Uzun yıllardır hizmet tecrübesiyle okul ve ofis gereçleri sektöründe hizmet veren çalışma ekibimiz ABC YAZI PANO OKUL VE OFİS GEREÇLERİ İMALAT TİC SAN LTD ŞTİ çatısında biraraya gelip Kurumsal anlamda öncü ve referans isimlerden biri olma yolunda adım atmıştır. Tamamen yerli üretimlere sahip firmamız, sektörü yakından takip ederek yeni gelişmeleri firmamızın alt yapısına uyguluyoruz.

OKUL VE BÜRO MALZEMELERİ ni ÜRETEN Firmamız; teknolojik gelişimleri yakından takip ederek firma alt yapısına entegre ederek daha başarılı adımlar atmaktadır. TSE Standartlarına uygun olarak üretim yaparak kalitesini ispatlama noktasında her geçen gün daha ileri adımlar atan ABC YAZI PANO OKUL VE OFİS GEREÇLERİ İMALAT TİC SAN LTD ŞTİ, geniş kadrosu ile zamanında iş bitirme potansiyeline sahip bir isimdir.

Kalite ve hizmeti bir arada tutarak en iyi iş sonuçlarını müşterilerine sunan firmamız, Şanlıurfa merkezinde hizmet vermekte olup tüm Türkiye geneline yayılmış durumdadır. Okul ve ofis gereçleri hizmetleri noktasında tercih edilen ABC YAZI PANO OKUL VE OFİS GEREÇLERİ İMALAT TİC SAN LTD ŞTİ ile hizmette kusursuz sonuçları elde edeceksiniz.

Üretimlerimiz; geleceğin sahibi çocukların sağlık, psikolojik ve sosyolojik durumlarına kesinlikle yan etki etmeyecek malzemeler kullanılarak üretim yapmakta olup toplum normlarına uygun olarak alanında hizmet sağlamaktadır.

Türkiye’de; eğitime, sağlığa, çevreye ve okul değerlerine sahip çıkarak, üretimleri hem daha bilinçli hem de daha verimli şekilde yapmaktadır. TSE standartları dahilinde hizmet sunmayı şiar edinen firmamız, koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyetini vizyon olarak belirlemiş sektörde lider ve itibarlı isimlerden biridir.

Abc Pano olarak vizyonumuz:

Yenilikçi ürünleri güvenilir hizmet kalitesiyle buluşturan, çağın dönüşümlerine uyum sağlayan, kullanıcıların beklentilerini ideal biçimde karşılayan başarılı bir rota çizmektir.

Önceliğimiz, geçmişten gelen tecrübemizi çağın modern yenilikleri ile buluşturarak işlevsel ürünler tasarlamak ve alanında uzman kadromuz ile hizmet sunmaya devam etmektir.

Abc Pano olarak misyonumuz:

İnsana ve doğaya uyumlu ürünler tasarlayan, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan, yaşam alanlarına değer katan ürünler geliştiren bir firma olma özelliğimizi koruyarak başarı yolculuğumuzu sürdürmektir.

Hedefimiz, modern yaşamın ihtiyaçları ekseninde ürünler sunarak kalite çizgimizi korumak ve müşterilerimiz cephesinde yarattığımız kalıcı memnuniyet anlayışını sürekli kılarak ilerlemektir.